Kancelaria

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną Kancelarią. Tworzymy zespół posiadający profesjonalną wiedzę prawniczą i bogate doświadczenie zawodowe. Głównym obszarem praktyki prawników Kancelarii jest stała, bieżąca obsługa przedsiębiorców, również zagranicznych, w szczególności z niemieckim kapitałem, a także klientów indywidualnych oraz instytucji non profit. Oferujemy profesjonalną pomoc w znalezieniu właściwego rozwiązania dla konkretnej sytuacji prawnej, także w sporach sądowych i pozasądowych. Każda decyzja prawna ma swoje konsekwencje podatkowe. Dlatego dzięki połączeniu usług z obu dziedzin, pojęcie usług kompleksowych nabiera nowego znaczenia dla naszych Klientów  i daje im gwarancję, że otrzymują usługę, która w pełni odpowiada ich potrzebom.

GB_www3

 

W bieżącej działalności staramy się zawsze dawać wyraz wyznawanym przez nas wartościom uczciwości zawodowej i solidności. Dbamy o dobro Klientów, by inspirować ich rozwój oraz eliminować ryzyko pojawienia się problemów zanim one wystąpią. Zadowolenie przedsiębiorców z obsługi prawnej prowadzonej przez Kancelarię wynika przede wszystkim z naszego  biznesowego podejścia do tematu, wynikającego ze zrozumienia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, znajomości rynku i realiów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

 

W codziennej pracy zespół Kancelarii wykazuje kreatywność i pełne zaangażowanie w sprawy Klientów. Chcemy być również konkurencyjni cenowo, gdyż wierzymy, że profesjonale usługi prawne nie muszą być bardzo drogie.
Jasne zasady rozliczeń, oraz rzetelność i skuteczność to podstawowe korzyści dla naszych Klientów.

Pracą Kancelarii kieruje radca prawny Beata Ogrodowiak, która specjalizuje się w zakresie prawa spółek i obsługi korporacyjnej, w tym w projektach przekształceń własnościowych i skomplikowanych procedur z zakresu prawa handlowego dla inwestorów polskich i zagranicznych, a także w prawie cywilnym, nieruchomości oraz rodzinnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności z niemieckim kapitałem, zdobyte w krajowych i międzynarodowych kancelariach prawnych. Dla swoich Klientów prowadzi liczne sprawy sądowe o znacznej wartości przedmiotu sporu lub skomplikowanym stanie faktycznym.

 

Ukonczyła aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Poznaniu, a także Studium des deutschen Rechts – Studium Prawa Niemieckiego – na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Odbyła roczne stypendium w ramach programu UE SOCRATES/ ERASMUS na Wydziale Prawa – Rechtswissenschaftliche Fakultät Uniwersytet CAU zu Kiel w Niemczech.